Skontaktuj się z nami w sprawie wizyty:

zwiń [contact-form-7 404 "Not Found"]

Olga Pokorska

Psycholog. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją ‚Pomoc psychologiczna dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością’. Studiowała także w Instytucie Psychologii Uniwersytetu w Mainz.

Posiada doświadczenie z zakresu prowadzenia terapii grupowej i indywidualnej osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zdobywane m.in. w Fundacji Scolar i Centrum Terapii Simuli. Pracowała jako asystent naukowy Pracowni Psychologii Niemowląt Uniwersytetu Warszawskiego, prowadziła także seminaria z zakresu psychologii rozwojowej kierowane do studentów pedagogiki i medycyny. Przygotowywała się do pracy w interdyscyplinarnych zespołach terapeutycznych w ramach projektu szkoleniowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zawodowo związana jest także z Wolontariatem Koleżeńskim „Mary i Max”, wspierającym młodzież i dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach m.in. z zakresu pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju i z zaburzeniami lękowymi, metod AAC, prowadzenia Treningów Umiejętności Społecznych. W Warszawskim Instytucie Psychoterapii prowadzi indywidualną i grupową terapię osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Udziela konsultacji rodzicielskich i współpracuje ze szkołami.

Poznaj też innych specjalistów