Skontaktuj się z nami w sprawie wizyty:

zwiń [contact-form-7 404 "Not Found"]

Dorota Kowalska

psychoterapeuta

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Posiada certyfikat psychoterapeuty PTTPB nr 344.
Jest członkinią Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła społeczną psychologię kliniczną na SWPS w Warszawie i czteroletnie szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Oxford Cognitive Therapy Centre.
Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy klinicznej. Poza Warszawskim Instytutem Psychoterapii zawodowo związana jest również z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Projektowała i prowadziła szkolenia dla przyszłych psychoterapeutów oraz dla pracowników ochrony zdrowia. Pracowała w środowiskowym ośrodku dla kobiet z zaburzeniami psychicznymi w Londynie, gdzie dodatkowo miała okazję podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach. Odbyła staż absolwencki na całodobowym Oddziale Psychiatryczno-Psychosomatycznym oraz Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim. Doświadczenie zawodowe zbierała również podczas staży na oddziałach w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
W Warszawskim Instytucie Psychoterapii prowadzi indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Pomaga osobom dorosłym cierpiącym na zaburzenia nastroju (m.in. depresję), zburzenia lękowe (ataki paniki, agorafobię, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenie stresowe pourazowe, lęk uogólniony, lęk o zdrowie, lęk społeczny), doświadczającym sytuacji kryzysowych, mającym różnego rodzaju trudności natury emocjonalnej i w kontaktach społecznych.

 

Poznaj też innych specjalistów