Skontaktuj się z nami w sprawie wizyty:

zwiń [contact-form-7 404 "Not Found"]

Maria Zapolska-Downar

psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka Psychologii w SWPS w Warszawie oraz Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła 4-letnie podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada certyfikat I stopnia Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zawodowo związana jest również z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Warszawie. Doświadczenie zdobywała także w Oddziale Dziennym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego w Warszawie.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP. Od 2019 r. jest członkiem Komisji Rewizyjnej Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP.
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię rodzinną i par. Pracuje również z rodzicami oferując konsultacje rodzicielskie.

Nasze terapeutki Maria Zapolska-Downar i Olga Jakacka-Papis sprawowały opiekę psychologiczną nad dziecięcymi aktorami filmu „Za niebieskimi drzwiami”.

Maria Zapolska-Downar na znanylekarz.pl

Maria Zapolska-Downar – ZnanyLekarz.pl

 

Oraz na portalu szukamterapeuty.pl

Zobacz profil Marii Zapolskiej- Downar na szukamterapeuty.pl

Poznaj też innych specjalistów