Skontaktuj się z nami w sprawie wizyty:

zwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Maria Zapolska-Downar

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła też Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiada dyplom psychoterapeuty w ujęciu systemowym atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Posiada certyfikat I stopnia Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zawodowo związana jest z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Warszawie. Doświadczenie zdobywała również w Oddziale Dziennym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego w Warszawie.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP. Od 2019 r. także członek Komisji Rewizyjnej Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP.
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię rodzinną i par. Pracuje również z rodzicami oferując konsultacje, porady wychowawcze. Systematycznie poddaje superwizji swoją pracę.

Nasze terapeutki Maria Zapolska-Downar i Olga Jakacka-Papis sprawowały opiekę psychologiczną nad dziecięcymi aktorami filmu „Za niebieskimi drzwiami”.

Maria Zapolska-Downar na znanylekarz.pl

Maria Zapolska-Downar – ZnanyLekarz.pl

 

Oraz na portalu szukamterapeuty.pl

Zobacz profil Marii Zapolskiej- Downar na szukamterapeuty.pl