Powrót

Rodzinne spotkania z ceramiką i grami planszowymi

Zapraszamy rodziny do spędzenia czasu w pracowni ceramicznej.

  • Cykl składa się z min. 3 spotkań.
  • Spotkania odbywają się we wtorki lub soboty.
  • Czas trwania spotkania 50 min (2 osoby) lub 80 min (3 lub więcej osób).

Ramowy plan cyklu:

1. Spotkanie: lepienie.
2. Spotkanie: zdobienie wypalonych prac angobami i szkliwami.
3. Spotkanie: oglądanie gotowych prac, poczęstunek, spędzenie czasu przy grze planszowej.

Jeśli rodzina zdecyduje się na kolejny cykl będzie miała możliwość podjęcia decyzji, ile czasu chce poświęcić na zabawę z gliną, a ile na grę planszową, trakcie kolejnych spotkań.

KONSULTACJA

Przed spotkaniami odbywa się konsultacja, w której może brać udział jeden lub więcej dorosłych członków rodziny. Konsultacja służy omówieniu oczekiwań zainteresowanych i ewentualnych trudności, z jakimi boryka się rodzina.

Prowadząca może w porozumieniu z dorosłymi członkami rodziny wspierać ich w procesie zmiany w obszarze komunikacji, rozwiązywania konfliktów, współpracy, dawania i otrzymywania pomocy, podejmowania inicjatywy i innych zasygnalizowanych problemów/ wyzwań/ kwestii.

PROWADZĄCA

Karolina Wojciechowska – od 2012 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą, w tym z osobami z orzeczeniami, a od 2019 roku z młodymi dorosłymi ze spektrum autyzmu. Współpracuję z rodzicami w trakcie prowadzonych przeze mnie warsztatów grupowych i indywidualnych oraz wyjazdów wakacyjnych. Zwracam uwagę na rozwój umiejętności społecznych, budowanie cierpliwości – wytrwania w rozpoczętym działaniu do jego zakończenia, ćwiczenie małej motoryki. Lubię towarzyszyć w szukaniu sposobów na radzenie sobie z trudnościami, a także odkrywaniu obszarów, z których zainteresowani czerpią radość i satysfakcję.

KOSZT

  • Koszt konsultacji 120 zł,
  • Rodzina 2 osobowa, 110 zł od osoby za spotkanie,
  • Rodzina 3/4/5/6/ osobowa, 90-110 zł od osoby za spotkanie, cena zależna od liczby spotkań.

W trakcie konsultacji może okazać się, że w przypadku większej liczby osób niezbędna będzie obecność drugiej osoby prowadzącej. W takim przypadku doliczyć trzeba 120 zł do każdego spotkania.

Uwzględniamy, że w warsztatach mogą chcieć wziąć udział rodziny z kilkumiesięcznymi dziećmi ich obecność nie wlicza się do płatności.

Regulamin pracowni. 

  • Cena: 90-110/osoba/spotkanie
  • Czas sesji: 50/80 min

Szukasz nowych dróg rozwoju?