Powrót

12-18 lat Grupy rozwojowo – relacyjne

Nasza koncepcja grupy powstała w trakcie wspólnych poszukiwań – spotkań, rozmów i działań z nastolatkami i ich bliskimi. To bezpieczna przestrzeń, w której co tydzień można dzielić się doświadczeniem, uczyć się lepiej rozumieć siebie i innych, a przede wszystkim po prostu być razem.

Zapraszamy nastolatków, którzy chcieliby tworzyć relacje, choć czasem czują się w nich zagubieni. Tych, którzy w kontakcie z innymi często przeżywają napięcie, przeciążenie, a chcieliby poczuć się swobodniej.

W grupach pracujemy przede wszystkim nad rozumieniem własnych potrzeb, emocji i działań oraz perspektywy rówieśników – czasem innej, zaskakującej. Uczymy się odróżniać to, co w relacji jest dla nas w porządku, od tego co krzywdzi i przekracza granice. Rozwijamy kompetencje radzenia sobie w różnych sytuacjach społecznych w zgodzie ze sobą i szacunkiem wobec innych osób.

Spotykamy się w kameralnych 4-6 osobowych grupach, prowadzonych przez dwóch terapeutów. Zainteresowanych nastolatków wraz z rodzicami, zapraszamy na konsultację wstępną, podczas której możemy się poznać i poszukać dopasowanej do potrzeb grupy.

  • Cena: 150 zł
  • Czas sesji: 75 min
  • Informacje dodatkowe : dwóch specjalistów

Szukasz nowych dróg rozwoju?