Powrót

Zajęcia, szkolenia, warsztaty dla DOROSŁYCH

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć, szkoleń i warsztatów dla dorosłych.

GRUPA DLA RODZICÓW NASTOLATKÓW – spotkania cykliczne, raz w miesiącu. Udział w grupie ma na celu dawać wsparcie potrzebne do poszukania odpowiedzi na rodzicielskie dylematy i pytania oraz pewniej poczuć się w roli rodzica nastolatka. Proponowane zagadnienia rozpisane są w tutaj, jednak dokładny zakres zostanie dopasowany do uczestników.
Spotkania poprzedzone są konsultacją. Pełną informację o zajęciach znajdą Państwo tutaj.
Koszt jednego spotkania to 250 PLN/ 5h

SZKOLENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z ZESPOŁEM ASPERGERA – cykliczne wydarzenie, które od tego roku odbywać się będzie do kwartał. Zdobyta wiedza ma na celu pomóc lepiej zrozumieć szczególne potrzeby dziecka oraz jego rodziny.
Szczegóły (w tym zakres tematyczny) można znaleźć tutaj.
Koszt spotkania to 280 PL/ 8h szkolenia

WARSZTATY SLOW CERAMIC –  zajęcia pozwalające być tu i teraz, przynoszące wyciszenie i odprężenie. Jest to przestrzeń na poznawanie siebie. Niewykluczone również, że przyjemnym skutkiem ubocznym będzie lepsze radzenie sobie z emocjami w życiu codziennym. Więcej informacji tutaj.
Koszt jednego spotkania to 140 PLN/90 min

SZKOLENIE DLA RODZICÓW Z TZW. TRUDNYCH ZACHOWAŃ DZIECI W SPEKTRUM AUTYZMU – szkolenie online, mające na celu pomóc interpretować zachowania dziecka oraz pomóc znaleźć narzędzia radzenia sobie z nimi. Więcej informacji tutaj.

 

 

Zapisy: 514 900 604 ☎
Pełna oferta instytutu dostępna tutaj.

Lepsze relacje w rodzinie.