Powrót

7-8.03 szkolenie dla rodziców dzieci w spektrum

Kolejna edycja szkolenia, które wspiera rodziców mających za sobą proces diagnostyczny, tłumaczy w sposób kompleksowy zagadnienia związane z neuroróżnorodnością oraz pomaga w odnajdywaniu się w rzeczywistości osób w spektrum autyzmu. Szczegóły można poznać w zakładce OFERTA.

Zapisy przez formularz dostępny /zapisy przez formularz zamknięte, dopytaj pod numerem 514 900 604/

Informacja zwrotna, która dotarła do nas po poprzedniej edycji jesienią 2023:

„Szkolenie było bardzo wartościowe. Obie prowadzące były bardzo dobrze przygotowane, przekazały wartościowe i praktyczne informacje. Rzeczowo odpowiadały na pytania rodziców. Ciekawe i pomocne prezentacje, dużo poleceń książek itp. Zdecydowanie szkolenie warte polecenia.”

„Forma online szkolenia była bardzo wygodna, nie pojawiły się żadne problemy techniczne. Prowadzące były świetnie przygotowane, widać że maja do czynienia z tematem nie „od wczoraj”. Myślę, że pierwszy dzień szkolenia z psychiatrą dziecięcym był bardziej skierowany do osób, które do tej pory nie miały żadnej wiedzy na temat spektrum, drugi dzień z psychologiem był zdecydowanie mniej o zjawisku a bardziej o logistyce, przepisach i wielu innych informacjach niezbędnych do uzyskania pomocy i wsparcia od systemu w szkole, przedszkolu czy poradni. Zdecydowanie poleciałbym szkolenie innym rodzicom. Świetne było to, że szkolenie poza strukturą typową dla szkolenia miało raczej wydźwięk spotkania z rodzicami, bez przeszkód mogliśmy zadawać pytania w trakcie prezentacji. Myślę, że taka bardziej naturalna forma spotkania ułatwiła bardziej skrępowanym rodzicom otworzenie się i zadanie nurtujących ich pytań. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tego szkolenia.”

Lepsze relacje w rodzinie.