Powrót

Oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy do zapisów na tegoroczne zajęcia wakacyjne  Arteterapię z ceramiką oraz Warsztaty Umiejętności Społecznych. Poniżej opis każdej z aktywności oraz link do zapisów.

Wakacyjna Arteterapia z ceramiką

Arteterapia z ceramiką to zajęcia dla dzieci i młodzieży umożliwiające spędzenie czasu z rówieśnikami przy zabawie. Czas obcowania z gliną pozwala na wyciszenie, pracę nad pewnością siebie i oczywiście rozwijanie kreatywności. Zajęcia prowadzić będziemy również dostosowując się do potrzeb uczestników, nie wykluczone są inne aktywności, możliwość odpoczynku w ogrodzie, wyciszenia się w pomieszczeniach Instytutu, po prostu bycie tu i teraz w bezpiecznej atmosferze.

Warsztaty będą odbywały się przez 5 dni codziennie przez 3h. Zapewniamy kameralne grupy (ok. 6 – 8 osób). Koszt udziału w cyklu spotkań to 800 złotych (w tym są już zawarte koszta materiałów na zajęcia).

Zgłoszenia przyjmujemy pod linkiem: rekrutacja zamknięta

Prowadzący: Karolina Wojciechowska, Sławomir Ostrowski
terminy: 27.06-01.07.2022 oraz 04.07-08.07.2022

 

Wakacyjne Warsztaty Umiejętności społecznych

Zapraszamy na Wakacyjne Warsztaty Umiejętności Społecznych w Warszawskim Instytucie Psychoterapii.

Warsztaty będą okazją by odetchnąć od stresu, nawiązać kontakt z rówieśnikami i rozwinąć z nimi relacje w luźnej, wakacyjnej atmosferze. Będziemy przyglądali się przeżywanym emocjom, budowali umiejętności społeczne i samodzielność, ale przede wszystkim – będziemy razem.

Warsztaty będą odbywały się przez 5 dni codziennie przez 3h. Zajęcia poprowadzimy w aktywnej formie, łącząc spotkania stacjonarne z warsztatami terenowymi. Zapewniamy kameralne grupy (ok. 4 – 6 osób) i opiekę doświadczonych psychologów. Koszt udziału w cyklu spotkań to 800 złotych.
Po zakończeniu warsztatów możliwa jest konsultacja rodzicielska z informacją zwrotną o funkcjonowaniu dziecka w czasie zajęć. Koszt spotkania to 150 zł, odbywa się ono na prośbę rodziców we wspólnym ustalonym terminie.

Zgłoszenia przyjmujemy pod linkiem: rekrutacja zamknięta

Prowadzący: Karolina Gocłowska-Zawisny, Olga Pokorska
terminy: 18-22.07.2022 oraz 01-05.08.2022

Lepsze relacje w rodzinie.