Skontaktuj się z nami w sprawie wizyty:

zwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Michał Pozdał

Psychoterapeuta, Seksuolog

Absolwent Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, stypendysta na Wydziale Dramy Stosowanej Uniwersytetu Exeter. Ukończył z wyróżnieniem podyplomowe studia z zakresu Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, cykl szkoleń z zakresu seksualności w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz kurs z zakresu psychoterapii młodzieży. Aktualnie w trakcie czteroletniego kursu z zakresu Psychoterapii Rodzin w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie (kurs jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Uczestnik licznych warsztatów i szkoleń, między innymi MBT pierwszego stopnia organizowane przez Anna Freud’s Institute w Londynie. Staż zawodowy odbył między innymi w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ. Jest wykładowcą Uniwersytetu SWPS między innymi na podyplomowych studiach Seksuologii Klinicznej.
Pracuje w podejściu psychodynamicznym oraz systemowym. Pomaga osobom i parom zrozumieć ich seksualność a także rozwiązać problemy i frustracje związane z tą ważną sferą życia. Młodzieży w okresie dorastania i ich rodzicom oferuje wsparcie w trudnych chwilach rozwoju psychoseksulanego.
Zgodnie z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego swoją pracę poddaje stałej superwizji u osób posiadających tytuł superwizora PTP oraz PTS.
Więcej informacji na stronie: www.michalpozdal.pl
Prowadzi: >

Poznaj też innych specjalistów