Powrót

Ruszyły zapisy na Wakacyjne Warsztaty Umiejętności Społecznych

Miniony rok szkolny był szczególny dla wielu dzieci i nastolatków. To właśnie im dedykujemy warsztaty wakacyjne, podczas których stworzymy przestrzeń do swobodnego spotkania i wspólnie wypełnimy ją aktywnością. Warsztaty będą okazją by odetchnąć od stresu, złapać kontakt z rówieśnikami i rozwinąć z nimi relacje w luźnej, wakacyjnej atmosferze. Będziemy przyglądali się przeżywanym emocjom, budowali umiejętności społeczne i samodzielność, ale przede wszystkim – będziemy razem.

Zajęcia poprowadzimy w aktywnej formie, łącząc spotkania stacjonarne z warsztatami terenowymi. Zapewniamy kameralne grupy i opiekę doświadczonych psychologów.

Warsztaty będą odbywały się codziennie przez 3h w Warszawskim Instytucie Psychoterapii. Terminy spotkań to 5 – 9 lipca lub 19 – 23 lipca. Wybór odpowiedniego terminu i grupy odbywa się podczas konsultacji wstępnej.

Prowadzące: Karolina Gocłowska i Olga Pokorska

Koszt pełnego cyklu warsztatów: 650 zł

Rodziców zainteresowanych udziałem dziecka serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją Warszawskiego Instytutu Psychoterapii. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca!

Lepsze relacje w rodzinie.